Nowoczesne wózki dziecięce

Na rynku artykułów dziecięcych panuje niezmiernie duża konkurencja. Wiele firm krajowych oraz dodatkowo zagranicznych stara się zainteresować swoją ofertą rodziców. Ci z kolei, chcą aby wózek dla dziecka był bardzo dobry jakościowo, bezpieczny, modny a w końcu niedrogi. Połącznie tych wszystkich cech jest bardzo trudne. Jeśli nie mamy nadmiernie ograniczonego budżetu to powinniśmy przyjrzeć się bardzo ciekawym produktom amerykańskich firm:

  • Baby Jogger – jak sama nazwa wskazuje te wózki dziecięce stworzone zostały do uprawiania joggingu. Kupując jednen z modeli proponowanych przez Baby Jogger-a możemy być pewni doskonałej jakości wykonania (certyfikat ASTM). Oferta na Polskę obejmuje 5 modeli. Micro jest najmniejszym wózkiem typowo miejskim. Nieco większy jest City Mini. Bardzo dobrze radzi sobie w miejskich warunkach oraz poza miastem. Najbardziej sportowy jest FIT, który wyróznia się kołami o dużej średnicy i wydajnym hamulcem zamontowanym przy rączce. Dla dwójki dzieci przygotowano wielofunkcyjny City Select. Do wózków dokupić można akcesoria: dodatkowe siedzisko, folię przeciwdeszczową, pałąk, torbę na drobiazgi.
  • Orbit Baby – debiut w naszym kraju roku 2011. Stanie się już wkrótce ulubionym wózkiem nowoczesnych rodziców zamieszkujących w dużych metropoliach. Jego zalety to ekologiczność przejawiająca się przez zastosowanie certyfikowanej bawełny organicznej. Wózek Orbit Baby G2 znacząco różni się od typowych konstrukcji polecanych przez konkurencyjne firmy. Wykonana z aluminium posiada dodatkowo opatentowany system 3D-Rotation umożliwiający jednoczesny obrót siedziska o 360 stopni i pochylenie go w tym samym czasie.
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Dodaj komentarz