PRINCE 2 szkolenie

Dla lepszego zaznajomienia metodyki PRINCE2 należy pomyśleć nad tym co daje nam poukładanie prowadzonych projektów. Każdy kto zarządza projektami wie, że najważniejszą czynnością jest dobre zaplanowanie pracy i ciągłe sprawdzanie żeby cele jakie stawia przed nami tworzenie projektu według metodyki PRINCE2 były dobrze zakończone. Dlatego też zdecydowałam się aby odbyć PRINCE 2 szkolenie w Warszawie które mogło przedstawić jak powinno wyglądać to w praktyce. Szkolenie z PRINCE2 pomogło mi zrozumieć jak należy zarządzać projektem. PRINCE 2 szkolenie trwało 3 dni i przez ten czas miałam czasnie tylko poznania teorii, ale również praktyki stosowanej podczas PRINCE2 szkolenia.

Teraz mam zdaję sobie sprawę gdzie i jakie mogłam popełnić błędy podczas mojej pracy w zarządzaniu projektami. Korporacja która chce mieć dobre wyniki w zarządzaniu projektami musi koniecznie zaangażować się w rozwój pracowników poprzez wydelegowanie ich na PRINCE 2 szkolenie

Nie każdy musi oczywiście zdawać egzamin certyfikujący, powinno wystarczyć że odbędziesz szkolenie pod okiem dobrego trenera, który jest praktykiem, a nie umie tylko przekazać samą teorię. Taki warsztat pomoże na pewno w dalszym rozwoju.

To szkolenie odziałuje pozytywnie także w życiu prywatnym. Moje relacje w rodzinie nabrały innego sensu i moja rodzina jest teraz bardzo zadowolona z możliwości korzystania z dodatkowych bonusów jakie udostępniło mi uczestnictwo w szkoleniu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Dodaj komentarz