Bielizna

Jedną z części naszego codziennego stroju jest bielizna, która zapewnia nam wygodę i higienę noszenia. Dzięki niej możemy nosić ubrania wykonane z bardzo różnych materiałów i w wielu fasonach, a bielizna zapewnia naszemu ciału ochronę np. przed otarciem wrażliwych części ciała. Wybór bielizny czasami może sprawiać trudności, dlatego co pewien czas kobiece czasopisma lub te dla nastolatek zamieszczają porady dotyczące doboru rozmiaru biustonosza, który jest dla nas odpowiedni i wygodny.

Źle dobrany rozmiar i długotrwałe jego noszenie może powodować robienie się nawet torbieli na piersiach. Będziemy odczuwać dyskomfort noszenia, ucisk, gdy biustonosz będzie za ciasny lub fiszbiny będą nam uciskać pachy. Po prostu utrudnione zostanie krążenie krwi i to może prowadzić do robienia się torbieli. Wiele kobiet nie może z przyczyn zdrowotnych nosić innej bielizny niż ta, która jest wykonana z bawełny bez żadnej domieszki. Coraz więcej sklepów w tym także tych internetowych zaopatruje się w taką bieliznę, by spełnić wszystkie wymagania klientów. Także taka bielizna może mieć różne kolory, a nawet wzory lub być zupełnie gładka. Kupić możemy, figi lub bokserki, które ładnie opinając pośladki podkreślają ich kształt. Często tego typu bielizna ma tą zaletę, że nie odznacza się pod ubraniem nawet jeżeli jest ono obcisłe.

Bielizna koronkowa, tiulowa czy atłasowa także może być noszona na codzień, ale ważną sprawą jest dobranie biustonosza do bluzki by wybrane przez nas kolory nie raziły swoim nie dopasowaniem, gdyż może to wyglądać mało estetycznie. Warto mieć z bielizny różne modelebiustonoszy, które zakładamy okazyjnie lub pod odpowiedniego kroju bluzkę lub sukienkę.

Troszkę innym rodzajem bielizny i nie dla każdego noszonym na codzień są rajstopy, które mogą być nieodłącznym elementem stroju dla tych pań, których strój do pracy może ich wymagać np. praca w biurze, gdzie nie zawsze można przyjść w spodniach, ale wymagana jest spódnica. Rajstopy mają bardzo dużo kolorów, wzorów i mogą być także zupełnie gładkie odcieniem zbliżone do naszej skóry, albo błyszczące. Ich dobór szczególnie do eleganckich kreacji może być bardzo trudny, gdyż właśnie rajstopy mogą zepsuć cały efekt i z rajstopami wpadki zaliczają także wielkie gwiazdy. Nowością są rajstopy w sprayu, które nakłada się przez psiknięcie i rozsmarowanie, a kryją drobne niedoskonałości równie dobrze jak tradycyjne i jeśli wierzyć zaleceniom producenta to wysmuklają nogi oraz je odżywiają dzięki zawartym w nich witaminom, a szczególnie witaminie K.

 

Category: Inne  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.