Kalendarze reklamowe – promują codzień

Czy zastanawiali się Państwo jakim gadżetem przypomnieć swoim klientom lub  współpracownikom o swojej obecności na rynku? Jak dotrzeć do kontrahentów z naszej branży i sprawić by pamiętali o nas przez cały rok? Jest sposób! Wystarczy pomyśleć o firmowych kalendarzach reklamowych z indywidualną grafiką klienta. Taka grafika może być dowolną reklamą produktu, firmy, marki czy jakiegokolwiek przedsięwzięcia. Produkcja takich kalendarzy okaże się strzałem w dziesiątkę jeśli nasi klienci będą z kalendarza korzystać na codzień – reklama będzie pracować nad odnowieniem naszych kontaktów dzień po dniu. Ilekroć klient będzie korzystał z kalendarza reklamowego – przed jego oczami pojawi się każdorazowo grafika z nami związana oraz namiary na nas – gdyby akurat potrzebował kontaktu z naszej branży.

Na rynku reklamowych kalendarzy ofert nie brakuje, a i rodzajów kalendarzy jest nie mało. Warto rozważyć takie kategorie jak kalendarze ścienne, ciekawą propozycją dla naszych klientów siedzących za biurkiem będą kalendarze biurkowe.

kalendarze trójdzielne

Wśród ściennych warto przyjrzeć się takim produktom jak kalendarze trójdzielne – zdecydowanie najpopularniejsze feklamowe kalendarze do powieszenia na ścianie. Tuż za nimi rekordy popularności biją kalendarze jednodzielne – mniejsze, poręczne i praktyczne kalendarze z dwunasto kartkowym blokiem kalendariów. Inne formy równiez mają swoich zwolenników, a są to kalendarze plakatowe i wieloplanszowe.

Jeśli chodzi o kategorię kalendarzy biurkowych – warte polecenia będa kalendarze biurkowe poziome i pionowe, ale także kalendarze leżące na biurku – planery i biuwary.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.