SPA nad morzem

Ekskluzywny hotel Arka Medical SPA znajduje się przy ulicy Sułkowskiego 11 w Kołobrzegu. Hotel oddalony jest od plaży zaledwie kilkadziesiąt metrów, co stwarza duży komfort odpoczynku nad morzem w Kołobrzegu oraz około 2 km od centrum miasta, co zapewnia należyty spokój.

Oprócz swobodnego dostępu do wspaniałej piaszczystej plaży, atutem hotelu jest lokalizacja w pobliżu lasu, po którym możemy do woli chodzić lub uprawiać jogging. Kiedy z kolei pogoda nie sprzyja możemy skorzystać z dwóch hotelowych basenów, podobnie, gdy woda w Bałtyku wyda się nam zbyt zimna.

Plaża kołobrzeska jest dość szeroka, czysta i dobrze utrzymana, bywa jednakże tłoczno. W takim wypadku w hotelu Arka Medical SPA można skorzystać z bogatej oferty odnowy biologicznej jak również zabiegów Spa&wellness. Działa sauna, jaccuzi oraz fitness, a ponadto goście hotelowi posiadają ulgi na profesjonalne masaże.

Dostęp do internetu bezprzewodowego jest darmowy na obszarze całego hotelu Arka. Pokoje hotelowe mają umeblowanie w drewnie, czajnik bez-przewodowy, lodówkę i toaletę z natryskiem. To co przyciąga wczasowiczów do hotelu Arka Medical SPA w Kołobrzegu to piękne widoki na morze z balkonów pokoi hotelowych.

Arka SPA Kołobrzeg to wymarzone miejsce na zorganizowanie sobie ekskluzywnych wczasów nad polskim morzem. Także poza sezonem wakacyjnym dobrze jest przyjechać i skorzystać z obfitego w jod powietrza. Przede wszystkim rekomendujemy wczasy nad morzem w hotelu Arka Medical w Kołobrzegu w sezonie jesiennym. Sztormy obserwowane z balkonów hotelowych, siedząc w wygodnym fotelu pod ciepłym pledem pozostawiają wspaniałe wspomnienia na długo a mocna bryza dotlenia i uodparnia organizm.

Ponadto polecamy przybycie do Medical SPA w Kołobrzegu na weekend majowy, czerwcowy i listopadowy. Coraz lepszy standard dróg i połączeń transportowych sprawia, że co roku coraz to więcej turystów z coraz to dalszych kątów Polski i pobliskich państw przyjeżdża wypoczywać nad polskie wybrzeże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Dodaj komentarz