SPA nad morzem

Ekskluzywny hotel Arka Medical SPA znajduje się przy ulicy Sułkowskiego 11 w Kołobrzegu. Hotel oddalony jest od plaży zaledwie kilkadziesiąt metrów, co stwarza duży komfort odpoczynku nad morzem w Kołobrzegu oraz około 2 km od centrum miasta, co zapewnia należyty spokój.

Oprócz swobodnego dostępu do wspaniałej piaszczystej plaży, atutem hotelu jest lokalizacja w pobliżu lasu, po którym możemy do woli chodzić lub uprawiać jogging. Kiedy z kolei pogoda nie sprzyja możemy skorzystać z dwóch hotelowych basenów, podobnie, gdy woda w Bałtyku wyda się nam zbyt zimna.

Plaża kołobrzeska jest dość szeroka, czysta i dobrze utrzymana, bywa jednakże tłoczno. W takim wypadku w hotelu Arka Medical SPA można skorzystać z bogatej oferty odnowy biologicznej jak również zabiegów Spa&wellness. Działa sauna, jaccuzi oraz fitness, a ponadto goście hotelowi posiadają ulgi na profesjonalne masaże.

Dostęp do internetu bezprzewodowego jest darmowy na obszarze całego hotelu Arka. Pokoje hotelowe mają umeblowanie w drewnie, czajnik bez-przewodowy, lodówkę i toaletę z natryskiem. To co przyciąga wczasowiczów do hotelu Arka Medical SPA w Kołobrzegu to piękne widoki na morze z balkonów pokoi hotelowych.

Arka SPA Kołobrzeg to wymarzone miejsce na zorganizowanie sobie ekskluzywnych wczasów nad polskim morzem. Także poza sezonem wakacyjnym dobrze jest przyjechać i skorzystać z obfitego w jod powietrza. Przede wszystkim rekomendujemy wczasy nad morzem w hotelu Arka Medical w Kołobrzegu w sezonie jesiennym. Sztormy obserwowane z balkonów hotelowych, siedząc w wygodnym fotelu pod ciepłym pledem pozostawiają wspaniałe wspomnienia na długo a mocna bryza dotlenia i uodparnia organizm.

Ponadto polecamy przybycie do Medical SPA w Kołobrzegu na weekend majowy, czerwcowy i listopadowy. Coraz lepszy standard dróg i połączeń transportowych sprawia, że co roku coraz to więcej turystów z coraz to dalszych kątów Polski i pobliskich państw przyjeżdża wypoczywać nad polskie wybrzeże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.