Czy Powrót do Karkand zdobędzie uznanie pośród fanów?

Jeszcze kilka miesięcy temu do sprzedaży trafiła niezwykle długo wyczekiwana produkcja, którą jest Battlefield 3. Sagi gier Battlefield czy Call of Duty zaliczane są przez użytkowników w wielu krajach za należące do perfekcyjnych gier, które odzwierciedlają z niezwykle szczegółowymi detalami dzieje odległych a także nowoczesnych wojen.

Co przekłada się na to, że fani przynajmniej po części są w stanie poznać dzieje wielu państw. Poza tym z roku na rok komputery oraz konsole telewizyjne jakie posiadają normalni maniacy gier robią się coraz w większym stopniu unowocześnione i lepsze, jeżeli weźmiemy pod uwagę podzespoły sprzętowe. Za sprawą tego rozwoju mogą powstawać produkcje o jeszcze lepszych szczegółach, które do generowania świata gry komputerowej wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Przykładami tych produkcji są wspomniane wcześniej normalne cRPG.
 Battlefield 3 Powrót do Karkand
Niedawno byliśmy świadkami walki dwóch niezwykle dobrych produkcji o bardzo podobnej charakterystyce. Mowa tu o grę Battlefield 3 i Call of Duty Modern Warfare 3. Obie te gry opowiadają o nie tak dawnych konfliktach zbrojnych. Niezmiernie precyzyjnie odzwierciedlono w tych produkcjach świat współczesnych walk a także wyposażenie które używają współczesne oddziały wojskowe. Za kilka tygodni ma zostać wydany niezmiernie ciekawy bonus do Battlefield 3 Powrót do Karkand. Rozszerzenie to jest niczym innym jak lokalizacjami dla wersji single oraz multi player w postaci czterech terenów walk, które dawni użytkownicy znają już z poprzedniej pozycji z sagi Battlefield ? gry wybitnie kultowej, uznanej za najlepszą w całej kolekcji.
Dzięki zaawansowanych technicznie aplikacjom komputerowym udało się ogromnie ulepszyć te lokacje a także osadzić je na najnowszym silniku graficznym wykorzystywanym w Battlefield 3.
Poza tymi terenami w grze Battlefield 3 Powrót do Karkand fani gier dostaną unikalne maszyny wojskowe a także uzbrojenie mające swój rodowód w różnych wojsk wielu krajach. Jednymi z pojazdów jest samolot wojskowy pionowego startu czy poduszkowiec. Jak więc widzimy produkcja wygląda niesłychanie ciekawie jednak czy zadowoli prognozy graczy zobaczymy już za kilka tygodni.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.