Rzeszów miasto w którym chce się żyć

Rzeszów jest miastem, w jakim można się zakochać – sympatyczne i urodziwe.
Obszar w jakim ludzie się przemieszczają jest optymalny, starówka miasta i centrum handlowe miasta są w niedalekiej odległości od siebie, co skraca czas przy załatwianiu spraw własnych jak wymiana dowodu czy zakup garnituru na wesele.
Rzeszów to miasto, w którym na 1-ego mieszkańca przypada 0,3 studenta, inaczej można to oszacować 3 studentów przypada na 1-ego Rzeszowiaka. Wpływ na to ma liczba akademii. Rzeszów Najwięcej prestiżową jest Politechnika Rzeszowska z najlepszym kierunkiem w Polsce – Lotnictwo. Wszyscy wspominamy wydarzenie z 1 listopada 2011, kiedy to lądował samolotem pasażerskim bez podwozia kapitan Wrona. Ten o to bohater całkowitej Polski jest absolwentem rzeszowskiej Politechnika, chyba to jest najwartościowsza laurka dla uczelni. Studenci czują się w Rzeszowie bardzo świetnie. Nie muszą dojeżdżać do auli wykładowych kilkadziesiąt minut jak szablonowych miastach studenckich w Krakowie czy Warszawie.
Magistrat Rzeszowa dba od miasto, co demonstrują ulice, które są czyste i schludne. Wiele jest instytucji, które asystują ludziom dotkniętych przez nikczemny przypadek. Są to domy dla bezdomnych jak Brat Albert czy Rena Rzeszów.
Ostatnich latach Rzeszów zasłynął z dwóch przeglądów: Festiwal Przestrzeni Miejskiej, Festiwal No Border.
Najpiękniejszą wizytówką dla miasta jest rekomendacja samego,słynnego na całą Polskę Kazik Staszewski alias Tata Kazika, że Rzeszów to miasto, w którym najwybitniej Lubi grać występy.
Rzeszów to miasto, w jakim po prostu pragnie się żyć!

Category: Usługi  Tags: , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.