Cenna naszego wesela

Wesele to dzień specjalny, magiczny i niepowtarzalny. Chyba każdy z nas chce przeżyć wesele ze snu na swój sposób, choć kanon pozostaje niezmienny.Wspaniała kreacja, frak, sala, obiad, przegryzki i oczywiście orkiestra. Niestety często bywa i tak, że nasze oczekiwania i zamiary o tym jedynym dniu, dniu wesela pozostają rozwiane przez rzeczywistość, która (o zgrozo!) okazuje się nieco odbiegać od tej, jaką sobie przedstawialiśmy, przeto zamiast marzyć o niebieskich migdałach, musimy zejść na glebę. Bo wszak to wszystko kosztuje, a kto za to zapłaci?wesele rzeszów
Nie od dzisiaj wiadomo, że z weselem łączą się pewne koszty i to nie malutkie. Rozumując w ten sposób można przeprowadzić pewną kalkulację powiązaną z strukturą zwykłego wesela.
I tak: wynajęcie lokalu dla około 100 osób to pieniądze na poziomie 20.000 zł, do tego bend 5.000 złotych, sukienka i garnitur to kolejne 5.000 złotych. W sumie 30.000 złotych!!! Wiele? Nie masz wrażenia, że to już nie za dużo. Oczywiście jest jeszcze mama i tata, którzy proponują pokrycie wydatków zespolonych z weselem. Co jednak w wypadku osób, które nie mają tyle szczęścia? Czy warto w myśl polskiej zasady ?zastaw się, a postaw się? zorganizować kompletne przepychu wesele ?
Przede wszystkim należy pamiętać, że nie to nie kreacja z markowego salonu ślubnego, czy też najważniejsza restauracja w mieście są odzwierciedleniem naszego wesela ze snu. To, co powinno grać fundamentalna rolę w tym dniu, to radość i łzy szczęścia Pary Młodej, która podczas swojego wesela może podzielić się swoim szczęściem z służącymi Jej gośćmi ślubnymi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.