Szerokie osiedle duża liczba mieszkań

Rzeszów jest względnie młodym, rozwijającą metropolią. Stanowi zasadniczy ośrodek administracyjny, przemysłowy, handlowo-usługowy, akademicki i kulturalny na ścianie wschodniej. Aktualnie najliczniejszą dzielnicą Rzeszowa jest osiedle Nowe Miasto.

W jego skład włącza się nie tylko stare bloki, jednakże także zabudowania jednorodzinne i szeregowe. Bez sporną zaletą pomieszkiwania tam jest kluczowe usytuowanie pomiędzy al. Powstańców Warszawy, al. Rejtana, ul. Majora Kopisto i prawym brzegiem rzeki Wisłok. Jeżeli chodzi o transport z innymi częściami Rzeszowa, w szczególności centrum miasta, ułatwia ją nadzwyczajnie rozbudowana w tym obszarze rozpiska MPK. Na teranie osiedla znajdują się wymagane do funkcjonowania sporych skupisk ludzi obiekty, m. in. żłobki, gimnazjum nr 7 z basenem Delfinek, posterunek policji, katedra, przychodnia medyczna, centra towarzyszące rozrywce (biblioteka, kręgielnia, boiska, kluby, kino).mieszkania rzeszów W strefie są wybudowane skupiska centrów komercyjnych: E.Leclerc, Tesco, Castorama, Media Markt, Full Market, Capital Ogród, Centrum Komercyjne Respan, Grupa Komputerowa ZETO, Rejtan, Plaza i niedawno wybudowany przyszłościowy budynek Millenium Hall. W ostatnich latach można zanotować wyraźny rozwój w zazielenianiu osiedla i powstawaniu placów zabaw. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem mieszkania na Podkarpaciu, to z pewnością Rzeszów i Osiedle Nowe Miasto wynagrodzą Twoje oczekiwania.

W tej okolicy na pewno da się odnaleźć interesujące mieszkania do nabycia lub pod czarter. W tej dzielnicy pewniakiem jest, że czas, który będziemy spędzać nie będzie się ciągnął. Rzeszowskie agencje nieruchomości posiadają swojej ofercie mieszkania, które są rozmieszczone na Nowym Mieście. Mieszkania są i w starym budownictwie, to oczywiste, skoro dzielnica powstało 40 lat temu, ale są też obszary, gdzie buduję się nowoczesne bloki z atrakcyjnymi lokalami.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.