Morały z konferencji SAP w Orlando 2012

Zarówno konsumentom jak i przedsiębiorcom – plany ich biegają wokół oszczędności. Szukają szansy, które dadzą możliwość im odłożyć jakąś kwotę pieniędzy. Takie możliwości dają rozwiązania mobilne, aplikacje, które pozwalają na bardziej efektywniejszą pracę, czas, który ukradniemy, można poświęcić na progres przedsiębiorstwa.
Każdego roku w Orlando w USA odbywa się konferencja SAP, na której przedstawia się aplikacje dla przedsiębiorców. W szeregu nowych aplikacji mobilnych zapoczątkowane innowacyjne wyjścia w zakresie mobilności dla przedsiębiorców i odbiorców. rozwiązania mobilneDzięki zapoczątkowanym poprawkom do aplikacji, bossowie firm jak również klienci są w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze.
Mobilne aplikacje stają się doskonałymi narzędziami, które ułatwiają planowanie normalnych kwestii. Są użyte do planów np.: administrowaniem kosztów podróży, szeregowanie i odwoływanie spotkań z klientami, nawet w szpitalach – nieustanny zasięg do danych pacjenta albo zakupów w internecie.
Rozwiązania zobrazowane na konferencji SAP w Orlando cechują się prostych dostępem. Mobilne aplikacje są dla użytkowników intuicyjnym wsparciem, zdołają niezawodnie podejmować decyzję bez znaczenie w którym miejscu się znajdują i o jakim czasie.
Na sympozjum SAP w Orlando ideą przewodnią była ruchliwość. Uruchomione rozwiązywania mobilne są potrzebnym detalem codziennego życia. Dlaczego ma najważniejszy priorytet dla faktycznie wszystkich kompanii, które chcą uprościć codzienną robotę swoich pracowników i klientów. SAP jest liderem jeśli chodzi o spółki z popularnymi, łatwymi w użyciu aplikacjami Equip. Jest to rozwiązanie, które pomaga odnaleźć interesujące informacje w na tłoku olbrzymich ilości danych codziennie pojawiających się.
Formalny biuletyn z sympozjum zamieszcza wiadomości o obecnych, osiągalnych aplikacjach – jest ich 70. Te rozwiązania mobilne są wprowadzane do organizmów pracy w firmach za podporą sieci partnerskich. Celem centralnym SAP jest skonstruowanie całego ekosystemu opartego na rozwiązaniach mobilnych jak również pomocnych załączników.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.