Czy Mists of Pandaria osiągnie kolosalny sukces?

World of Warcraft to w stu procentach niesamowita produkcja, jaka niesłychanie migiem zyskała niesamowitą popularność w świecie gier Massively multiplayer online role-playing game. Można wręcz stwierdzić, iż World of Warcraft został wyznacznikiem tego gatunku gier oraz zwiastunem na wiele lat.

Uniwersum World of Warcraft zostało oparte o grę Warcraft ? bardzo popularną grę z gatunku RTS. Jak już wcześniej napisałem WoW osiągnął wybitną sławę na całym świecie. Fani MMORPG byli zachwyceni całkowicie świeżym podejściem do produkcji online. Ta pordukcja dawała wiele nowości ? na początek bezprecedensowy do tej pory gargantuiczny świat. Wielkie zwycięstwo produkcji World of Warcraft stało się jeszcze większy jeżeli weźmiemy pod uwagę to, iż produkcja jest płatna od pięćdziesiątego levelu, a osiągnięcie tego lewelu zajmuje bardzo niewiele czasu. Blizzard ? projektant tej gry drążył dalej i już w parę lat po wydaniu World of Warcraft wydany został premierowy addon do tej gry ? The Burning Crusade.

Następnie mogliśmy kupić WOTLK a także Cataclysm. Wszystkie te dodatki przyczyniły się do tego, że ilość fanów WoWa powiększało się. Na pewno oddziaływanie na to stosunek Blizzard Entertainment do propozycji graczy i ich wypowiedzi. Firma ta bowiem nadzwyczaj wiele razy włączał w produktach idee graczy.
Nadchodzący dodatek Mists of Pandaria znajdzie się w sklepach już za kilka tygodni. Będzie on wprowadzał mnóstwo nowości. Po pierwsze znajdzie się w nim zupełnie śmiały gatunek zwanych Pandaranami. Kupując Mists of Pandaria gracze otrzymają także nowe lokalizacji jak na przykład Wędrująca Wyspa ? wyspa, jaka naprawdę jest wielgachnym żółwiem o nazwie Shen-zin Su. Fani serii dostaną nowatorski gatunek bohaterów ? Mnich, która jest o tyle ciekawa, ponieważ nie ma możliwości automatycznego ataku. W MoP fani sagi nie mają wybranej strony walki ? Horda albo Przymierze. Grając Pandarenem gracze muszą wybrać to po której stronie wojnie staniemy od 10 poziomu. Czy dodatek World of Warcraft – Mists of Pandaria osiągnie podobny triumf jak wcześniejsze dodatki do WoWa? – tego będziemy wiedzieć kilka tygodni po pojawieniu się tego addonu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.